Miasto GRONÓW - ŁAGÓW LUBUSKI, województwo Lubuskie to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe BUKOWY DWOREK oddaje do dyspozycji swoim klientom 5 dobrze wyposażonych sal konferencyjnych. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe może zaoferować także noclegi w komfortowych warunkach. Dostępnych jest nawet 67 miejsc noclegowych. Sam obiekt znajduje się także w pobliżu miasta Łagów Lubuski Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Obiekty konferencyjne

Szukaj obiektu

 

Reklama

start hotel start hotel

Facebook

BUKOWY DWOREK

  • Województwo: Lubuskie
  • Miejscowość: 66-220 GRONÓW - ŁAGÓW LUBUSKI
  • Ulica: GRONÓW 23
  • Telefon: 68 3412294
  • Fax: 68 3412088
  • www: http://www.bukowydworek.pl
Wstępna rezerwacja/zapytanie
  • Miejsc noclegowych: 67

Zobacz opis: Obiektu Sal konferencyjnych

Hotel Bukowy Dworek - Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe - położony jest przy trasie Świecko - Poznań w odległości 440 km od Warszawy, 135 km od Poznania i 140 km od Berlina. Na trasie Świecko - Poznań jest to jedyny tak komfortowy hotel. Hotel Bukowy Dworek oprócz tego, że jest zaszeregowany do kategorii hoteli czterogwiazdkowych uzyskał rekomendację Zrzeszenie Polskich Hoteli jako obiekt wyróżniający się w tej kategorii obiektów.

                                                       

Okolice hotelu to Łagowski Park Krajobrazowy- miejsce spacerów, wędkowania, spokoju i wytchnienia. Tutaj można oddać się przyjemności żeglowania, tutaj można odnaleźć ciszę pośród drzew. Piękne bukowe lasy i malownicze jezioro czynią to miejsce pełnym uroku. Zapewniamy miłą atmosferę, poczucie bezpieczeństwa oraz warunki do nauki, pracy i wypoczynku.

Zakwaterowanie

Dysponujemy 67 miejscami noclegowymi w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz apartamentach, a także 52 miejscami w luksusowych domkach fińskich. Wszystkie pokoje oraz domki fińskie wyposażone są w łazienki, TV-SAT, telefony i lodówki. Hotel jest przystosowany do pobytu osób niepełnosprawnych.

                                                         

Gastronomia

Nasza restauracja serwuje smaczne potrawy kuchni polskiej, dania dietetyczne i wegetariańskie, a drink bar i klub nocny oferują bogaty wybór drinków i koktaili. Nad bezpieczeństwem naszych gości czuwa wyspecjalizowana służba ochrony obiektów, wspomagana systemami elektronicznych zabezpieczeń. Dysponujemy skrytkami depozytowymi i prowadzimy kantor wymiany walut. Honorujemy każdy rodzaj karty kredytowej.

                                                          
                                                          

Konferencje

Zapewniamy doskonałe warunki do organizowania konferencji, szkoleń, bankietów lub balów.

W cenę wynajmu sal wliczone jest korzystanie ze sprzętu w jaki wyposażone są sale konferencyjne oraz obsługa techniczna.


                                                          


Rekreacja

Kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy pozwala zorganizować spotkanie przy grillu lub zagrać w tenisa. Basen, sauna, solarium, siłownia, bilard i klub nocny umilą spędzenie czasu. Niewątpliwą atrakcją są imprezy plenerowe i integracyjne dla firm na ok. 200 osób w wielkim namiocie z pełnym wyposażeniem. Namiot ten możemy również wypożyczyć na zewnątrz. Miłośnikom przyrody polecamy aktywny wypoczynek w lasach i nad jeziorami Łagowskiego Parku Krajobrazowego.


                                            

Nazwa Wymiary Układy (ilość miejsc)
SALA KONFERENCYJNA A + B Pow.: 146.160000
Wys.: b.d.
Szer.: 11.6
Dł.: 12.6
Klasowy: 90 osób
Podkowa: 45 osób
Kinowy: 150 osób
Więcej
SALA KONFERENCYJNA A Pow.: 73.080000
Wys.: b.d.
Szer.: 11.6
Dł.: 6.3
Klasowy: 45 osób
Podkowa: 30 osób
Kinowy: 60 osób
Więcej
SALA KONFERENCYJNA B Pow.: 73.080000
Wys.: b.d.
Szer.: 11.6
Dł.: 6.3
Klasowy: 45 osób
Podkowa: 30 osób
Kinowy: 60 osób
Więcej
SALA KONFERENCYJNA MAŁA Pow.: 41.250000
Wys.: b.d.
Szer.: 7.5
Dł.: 5.5
Klasowy: 25 osób
Podkowa: 16 osób
Kinowy: 35 osób
Więcej
SALA KONFERENCYJNA C Pow.: 55
Wys.: b.d.
Szer.: 11
Dł.: 5
Klasowy: 30 osób
Podkowa: 24 osób
Kinowy: 40 osób
Więcej

Obiekty konferencyjne | Sale konferencyjne | Usługi konferencyjne | Dodaj Obiekt/Salę | Reklama | Newsletter | Regulamin | Partnerzy | O nas / Kontakt

© 2012 Aplit Wszelkie prawa zastrzeżone.